10:52 | 14 декември 07 1370

Ограничено е движението на камиони по магистрала „Хемус”

30 ТИР-а са закъсали тази нощ в района на село Баница, а други няколко - в село Мраморен, съобщават от полицията във Враца. Един ТИР е излязъл от пътя в село Борован.

Пътищата в областта са заснежени, като в момента се почистват и опесъчават. Движението за София по автомагистрала “Хемус” е препоръчително само за леки автомобили. Тежкотоварните превозни средства остават в района на Ботевград до пълното почистване на пътя.

От полицията предупреждават водачите да шофират с повишено внимание, да спазват дистанция, поради хлъзгавата настилка в региона.

 

Мила Иванова

dariknews.bg

Следвай новините от Казанлък

Обяви от Казанлък:

Още новини от Казанлък:

Обяви от Казанлък:

Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак