09:29 | 26 ноември 08 1897

Тунел под Шипка?

Над 10 наши и чужди фирми са изявили желание да се включат в изграждането на тунела под Шипка. Това каза в Стара Загора депутатът от ЗНС Евгений Жеков.

“Инвеститори има, но хората искат да знаят какви са условията, за да се включат. За да се изгради тунела, трябваше в “Бюджет 2009” да се предвидят пари за изграждане на обходния път на Габрово”.

Съоръжението не е сложно. Дължината му е 3 километра и 200 метра и е в твърда скала. За малко повече от година би могло да бъде изградено, допълни Евгений Жеков.


Николина Пенчева

dariknews.bg

Следвай новините от Казанлък

Обяви от Казанлък:

Още новини от Казанлък:

Обяви от Казанлък:

Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак