10:51 | 11 април 08 2634

33 хиляди туристи годишно посещават гр. Павел Баня според Съвета по туризъм в курортния град

            33 хиляди туристи годишно посещават Павел Баня, съобщи в интервю за радио "Вис виталис"  инж. Мария Илчева, секретар на Съвета по туризъм в курортния град.
            По време на заседанието на съвета са приети няколко краткосрочни направления за работа до 2009 година. Те включват изграждане на осветление на шадравана в центъра на града, изготвянето на нови рекламни материали и презентационен филм за Павел Баня, активно участие в провеждащите се туристически борси в страната, изграждане на нови и атрактивни табели на населените места и забележителности в региона.
            До края на следващата година ще бъдат изградени и нови туристически пътеки, ще бъдат провеждани и регулярни срещи между представителите на бизнеса, общината и Съвета по туризъм, съобщи още Илчева.

 

Радио Вис виталис

Следвай новините от Казанлък

Още новини от Казанлък:

Най - четени новини

за последната седмица

Гражданският консултативен съвет проведе среща с жителите на квартал „Крайречен“

11654 | 12 юни 2026

Колективен трудов договор в системата на предучилищното и училищното образование бе подписан в Павел баня

9171 | 12 юни 2026

Моторист загина при катастрофата край Шипка

8100 | 13 юни 2026

Откриха починала изчезналата жена от с. Александрово

6630 | 16 юни 2026

МВР издирва Борис Анев от Казанлък

5832 | 17 юни 2026

Нови забавления в любимото “Рибарско място“ край Казанлък

5429 | 15 юни 2026

Шампионите от „Единство“ подариха титлата на кмета на Гурково

2960 | 11 юни 2026

46-годишен моторист е в болница след катастрофа в казанлъшкото село Дунавци

2821 | 15 юни 2026

Трима пострадаха при ПТП между два мотора и кола край Шипка

2523 | 13 юни 2026

Шест месеца с еврото: По-тънък ли стана портфейлът на казанлъчани? / Видео

2470 | 12 юни 2026
Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак