09:55 | 12 март 08 1767

Шофьор заплаши да се взриви пред сградата на ФСБ в Москва

След няколко часа преговори с органите на реда снощи се предаде мъжът, който се бе заключил в колата си, паркирана до сградата на Федералната служба за сигурност в центъра на Москва, отказваше да излезе и заплашваше, че ще се взриви заедно с нея.

Черният "Хюндай Аксент" бил спрял до тротоара на "Лубянка", на пет метра от ФСБ. След първоначалния оглед на автомобила не е открит експлозив, съобщи ИТАР-ТАСС, цитирана от БТА.

Представител на министерството на вътрешните работи заяви, че мъжът, жител на Московска област, роден през 1973 г., бил "напълно неадекватен" при задържането му. Заради инцидента "Болшая Лубянка" бе затворена за движение няколко часа.

dariknews.bg
Следвай новините от Казанлък

Обяви от Казанлък:

Още новини от Казанлък:

Обяви от Казанлък:

Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак