14:47 | 24 ноември 08 1746

Казанлъшко участие в Националното есенно състезание по физика

10 ученици - от 11 и 12 клас на казанлъшката ПМГ "Н. Обрешков" ще участват в Националното есенно състезание по физика за ученици от 7 до 12 клас в Стара Загора.
Над 300 са младежите от цялата страна, разделени в 5 възрастови групи.
Стартът на състезанието ще бъде даден този следобед, а утре продължава в учебните зали на ПГ по облекло и хранене "Райна Княгиня".
Победителите ще бъдат наградени в неделя във фоайето на Община Стара Загора.
Следващите състезания при физиците са догодина - Пролетното състезание по физика и националната олимпиада.
Най-добре представилите се младежи в трите състезания ще станат част от националния отбор по физика на България.

Радио Вис виталис

Следвай новините от Казанлък

Обяви от Казанлък:

Още новини от Казанлък:

Обяви от Казанлък:

Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак