Част от козирката на магазин от веригата “Пикадили” във варненския кв. "Младост" е пропаднала. Инцидентът е станал между 5 и 6 сутринта, когато магазинът е бил затворен, научи Дарик.
Срутила се е метална конструкция в дясно от входа. Няма пострадали. На място е изпратен екип на “Гражданска защита”. Районът е отцепен. В момента се прави оглед на място от строителни експерти.
На 2 януари при срутване на козирката над две банки в центъра на Варна загина 22-годишно момиче от Несебър. Студентката последна година във Варненския Икономически университет загина на място, като бе открита при разчистване на отломките два дни след инцидента.
Пламен Петров
dariknews.bg
Сезонна работа в рекламна агенция
Търсим колега за свободната позиция общ работник-разпространение на плакати на морето. Желателно е кандидатът...
Рекламна агенция търси касиер
Касиер в рекламна агенция Изисквания: -Добра финансова грамотност - Желание за обучение и развитие - Внимание...
ПХГ ”Св. Св. Кирил и Методий“ - Казанлък, обявява прием за учебната 2025 /2026г. , по следните специалности:
Профилирана хуманитарна гимназия ”Св. Св. Кирил и Методий“ гр. Казанлък, обявява прием за учебната 2025 /2026г. , по...
Фирма за почистване набира персонал за лятото / подходящо за ученици
Професионално почистване Лиди Лотос търси сезонни помощници от Казанлък за почасова работа през летния сезон....
Хижа голяма Бузлуджа-нова се отдава под наем.
Хижа голяма Бузлуджа-нова се отдава под наем. За допълнителна информация и оглед-тел: 0882966489. ...
Аквапарк Овощник търси персонал за сезон 2025
Аквапарк Овощник търси персонал за следните позиции, за сезон 2025: - Помощник готвачи - Бар - Паркинг - Касиерки -...