12:13 | 08 юни 26 786

Хванаха трима зад волана на нерегистрирани автомобили и мотопеди

Хванаха трима зад волана на нерегистрирани автомобили и мотопеди / Новини от Казанлък

В рамките на три последователни дни полицейски служители в Казанлъшко са установили трима водачи, управлявали нерегистрирани по надлежния ред моторни превозни средства, като по всички случаи са образувани бързи производства.

На 05.06.2026 г., в  РУ-Казанлък е образувано бързо производство по чл.345,ал.2  от НК под надзора на Районна прокуратура- Стара Загора, затова че 60-годишна жена, на същата дата, около  10:56 ч., в гр. Казанлък, по бул. "23-ти Пехотен Шипченски полк" е управлявала л.а. "Ситроен", който не е регистриран по надлежния ред.

На следващия 06.06.2026 г., в  РУ-Казанлък е започнато бързо производство по чл.345,ал.2 от НК под надзора на Районна прокуратура-Стара Загора, затова че 20-годишен мъж, на същата дата, в 16.30 ч., в с.Горно Черковище, е управлявал мотопед "Хонда", който не е регистриран по надлежния ред.

Ден по-късно, в РУ-Казанлък е образувано бързо производство по чл.345, ал.2 от НК под надзора на Районна прокуратура-Стара Загора, затова че 63-годишен мъж, на 07.06.2026г., около 11.20ч., в с. Горно Сахране,  е управлявал мотопед " Piagio", който не е регистриран по надлежния ред.

Следвай новините от Казанлък

Обяви от Казанлък:

Още новини от Казанлък:

Обяви от Казанлък:

Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак