09:56 | 22 декември 25 1070

Фотографи от Севера и Юга се събират за 16-а новогодишна среща на връх Шипка

Фотографи от Севера и Юга се събират за 16-а новогодишна среща на връх Шипка / Новини от Казанлък

За 16-а поредна година в последния ден на декември на връх Шипка ще се проведе традиционната новогодишна приятелска среща на фотографи и любители от „Севера и Юга“.

Събитието, което организаторите се надяват отново да бъде съпътствано от снежна обстановка, ще събере участници от различни краища на страната.

Сборният пункт е определен за 10.00 часа на 31 декември на паркинга на прохода Шипка.

Програмата включва:
10:10 - организационна "оперативка" в кафето на паркинга и подготовка на екипировката;
10:30 - изкачване до паметника, съпътствано с кратки почивки за възстановяване и подкрепяне с горещи напитки;
13:00 - "Мероприятия" за климатизиране на екипа и техниката, шумни обсъждания на прехода с консумация на шкембе чорбата и боб-яхнията на главния готвач (тествани са предходни години и качеството е гарантирано). Запознати споделиха, че армеевата чорба е перфектна;

Шипка не е място, то е състояние на духа.

Следвай новините от Казанлък

Обяви от Казанлък:

Още новини от Казанлък:

Обяви от Казанлък:

Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак