14:55 | 30 юни 25 1948

Фотографи от Севера и Юга посрещат Джулай морнинг на връх Св. Никола

Фотографи от Севера и Юга посрещат Джулай морнинг на връх Св. Никола / Новини от Казанлък

Традиционно в първия ден на юли, на връх Св. Никола ще се проведе VIII-та приятелска среща на фотографи от от Северна и Южна България.

В ранни зори, още в 5.00ч, снимащите хора от страната се събират да направят поредните завладяващи кадри в приятелска компания. Сборен пункт на участниците е паркингът на предела.

"Една група, която бе там в първата юлска утрин.
Не търсеща любовта, защото тя се оказа там.
Едни приятели, тръгнали само заради идеята, едно обаждане, една усмивка, един кадър.

Шипка не е място, то е състояние на духа."
 

 

Следвай новините от Казанлък

Обяви от Казанлък:

Още новини от Казанлък:

Обяви от Казанлък:

Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак