15:25 | 22 октомври 24 3092

С конкурс търсят нов омбудсман на Казанлък

С конкурс търсят нов омбудсман на Казанлък / Новини от Казанлък

Обявен е конкурс за избор на омбудсман на Казанлък. Кандидатите трябва да са пълнолетни, психически здрави, неосъждани, български гражданини, с високи морални качества, с постоянен адрес на територията на община Казанлък, със завършено висше образование и минимум 5 години трудов/осигурителен стаж.

Кандидатите за позицията на Обществен посредник трябва да представят мотивационно писмо; автобиография; диплома за завършено висше образование;
свидетелство за съдимост; документ, удостоверяващ трудовия/осигурителния стаж; удостоверение, че не се води на отчет в психодиспансер; документи по преценка на кандидата (за допълнителни квалификации, референции и др.). Документите се подават в канцеларията на Общински съвет - Казанлък, стая №7, в сградата на Община Казанлък, гр. Казанлък, ул. “Розова долина“  №6,  в срок до 08.11.2024 г.

Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Списък на допуснатите до интервю кандидати и датите на провеждането на събеседването ще бъдат обявени след 11.11.2024 г. на сайта на Общински съвет - Казанлък.

Общественият посредник се избира с решение на Общински съвет Казанлък, с квалифицирано мнозинство от 2/3 от членовете си.

Всички изисквания прочетете ТУК.

Следвай новините от Казанлък
Сподели

Още новини от Казанлък:

Най - четени новини

за последната седмица

Жена бе отвлечена посред бял ден от четирима мъже

6761 | 28 ноември 2025

Гранд Резорт Павел Баня спечели наградата за най-добър петзвезден балнеолечебен хотел на 2025 г.

5115 | 04 декември 2025

Катастрофа затруднява движението на централно кръстовище в Казанлък

3546 | 28 ноември 2025

Зов за помощ: 37-годишна жена от Крън се бори с тежко заболяване

2790 | 01 декември 2025

Хуманитарната гимназия в Казанлък получи благодарствена грамота от Президента на Република България

2784 | 28 ноември 2025

Без сериозни наранявания се разминаха участниците в катастрофата на кръстовището на ул.“Христо Ботев“ с бул. “23-ти ПШП“ в Казанлък

2704 | 01 декември 2025

Утвърдени художници и млади таланти от Казанлък представиха съвместна изложба, посветена на Никулден

2417 | 29 ноември 2025

Засякоха 49-годишен мъж да управлява нерегистриран „Форд“ в Габарево

2329 | 28 ноември 2025

Откриха изчезналия мъж от с. Копринка

1928 | 02 декември 2025

България-Текс АД с награда „Работодател на годината 2025“ в категория „Партньор на средния бизнес“

1911 | 03 декември 2025
Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак