14:08 | 30 септември 24 18814

Награди за казанлъшките стрелци от турнир за купа “Балиста“

Награди за казанлъшките стрелци от турнир за купа “Балиста“ / Новини от Казанлък

Завърши последното състезание по стрелба ДСК на БФТС за купа "Балиста". Състезателите се целиха в мерниха в две дисциплини - трап и скийт. Надпреварата сре проведе на 27 - 29.септември 24 г. в Казанлък.

Ето и класирането:

В дисциплина трап, при мъжете Йордан Дилков /Кнежа/ се окичи със златния медела, следван от сребърния медалист Иван Гюлев/Асеновград/, а трети се нареди казанлъшкия състезател Тенчо Тенев

В дисциплината скийт, при жените златото отнесе Татяна Рачева от Ст.Загора, златото взе и Девойки - Валентина Монева отново от Балиста при девойките.

При мъжете, Димо Маджаров отстреля златния медал, следван от казанлъчанина, бронзов медалист бе Илиян Кантарджиев.

Следвай новините от Казанлък

Обяви от Казанлък:

Още новини от Казанлък:

Обяви от Казанлък:

Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак