10:38 | 26 август 24 9765

Турнир по стрелба в Кнежа донесе 5 медала на КЛС “Балиста“-Казанлък

Турнир по стрелба в Кнежа донесе 5 медала на КЛС “Балиста“-Казанлък  / Новини от Казанлък

Завърши турнира по стрелба - трап и скийт за купа "Христо Ангелиев". Надпреварата се състоя в периода 23-25 август в Кнежа.

Участие в състезанието взеха представители на КЛС "Балиста"- Казанлък. Стрелците от Града на розите се представиха за пореден път отлично и взеха златни, сребърни и бронзови отличия.

В дисциплината „Скийт“ Георги Маринов завоюва златото при младежите, а Иван Танев среброто при мъжете. В отборното представяне, Иван Танев, Красимир Кръстев и Георги Маринов отново показаха много добро представяне, което им донесе златото.

В дисциплината „Трап“, златото отиде при ветерана Тенчо Тенев, а Никола Колев грабна бронза при младежите.

Следвай новините от Казанлък

Обяви от Казанлък:

Още новини от Казанлък:

Обяви от Казанлък:

Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак