11:03 | 23 септември 24 11302

Турнир по стрелба за купа “116 г. Независимост“ се състоя в Казанлък

Турнир по стрелба за купа “116 г. Независимост“ се състоя в Казанлък / Новини от Казанлък

Завърши турнирът по стрелба за купа "116 г. Независимост", който се проведе под патронажа на Областния управител на Стара Загора.Надпреварата се състоя на 22-ри септември в Казанлък.

Според регламента, всеки участник трябваше да стреля по 100 панички, разделени по равен брой в две дисциплини 2х25 (трап) и 2х25 (скийт).

Шестимата състезатели с най-висок резултат от сериите стреляха на финал, където трябваше да свалят на „скийт“ - 5 дублета /нормални и обратни/ и 10 панички“ трап“ на един патрон.

Първи стана Методи Марков, втори Иван Танев, трети - Иван Гюлев, четвърти - Диан Стайков, пети - Петър Петров, а шести - Димитър Тодоров.

Призове за най-висок резултат получиха Петър Петров в дисциплината „трап“, а Димитър Тодоров на „скийт“.

Следвай новините от Казанлък

Обяви от Казанлък:

Още новини от Казанлък:

Обяви от Казанлък:

Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак