10:47 | 27 март 23 2684

Индустриална зона - Казанлък е сред приоритетите на кандидатите за народни представители от ГЕРБ – Казанлък

Индустриална зона - Казанлък е сред приоритетите на кандидатите за народни представители от ГЕРБ – Казанлък / Новини от Казанлък

Изграждането на ИНДУСТРИАЛНА ЗОНА – КАЗАНЛЪК е сред задачите, които си поставят кандидатите за народни представители от ГЕРБ от Казанлък: Илиана Жекова, Младен Желев, Весели Сираков, Михаил Колимечков и Марияна Тодорова – Каменова. Въпреки че зоната като обект документално е обособена и в момента е в ход процедура по промяна на Общия устройствен план, за да се разшири, има да се извърви от нелек път. 

„Зная, че някои ще кажат, че теренът в момента далеч не прилича на място, на което ще построят фабриките си инвеститори и са прави, но само, ако разгледат нещата на повърхността им. Онези, които имаме обаче собствен бизнес и реално влагаме всеки лев в разрастването му, сме се научили, че трябва да се вглеждаме в нещата и да мислим в дълбочина и в перспектива. А перспектива в Индустриална зона – Казанлък има, защото тя може да донесе на нашата община само дивиденти”, коментира IT предприемачът и кандидат за народен представител от листата на ГЕРБ  Младен Желев.
Как могат да са полезни депутатите от ГЕРБ на Индустриалната зона? – В момента обектът има нужда да се обезпечи изграждането на транспортната инфраструктура до него, което е изключително важно. Преди това, разбира се, е нужно полагането на подземните комуникации. Търсенето на възможности за финансиране за изграждане на съответните комуникации – ел. и ВиК, и най вече за изграждане на транспортна свързаност на отклонението от републиканския път гр. Казанлък – с. Бузовград с имота – Индустриална зона е сред ангажиментите на кандидат-депутатите.

Всичко това  може да се случи обаче, ако страната ни има редовно правителство с ясни цели и приоритети не само в общонационален план, но и в конкретика за отделните населени места, независимо от това колко са големи или малки. ГЕРБ – СДС има такива.

За Стабилна България отново с № 2 в бюлетината

Купуването и продаването на гласове е престъпление!

Следвай новините от Казанлък
Сподели

Още новини от Казанлък:

Най - четени новини

за последната седмица

Празнични изненади очакват всички шофьори извършили годишен технически преглед в сервиз „Мончев-90“

7283 | 08 декември 2025

Казанлък отпразнува 50-годишната любов на 68 семейни двойки

4120 | 11 декември 2025

Над 10 години затвор грозят 73-годишния мъж, опитал да убие казанлъчанин

4035 | 08 декември 2025

Казанлък се вдига на протест

3892 | 09 декември 2025

Дрогиран шофьор предизвика катастрофа в Казанлък

3738 | 09 декември 2025

Стотици протестираха в центъра на Казанлък

3499 | 10 декември 2025

Вандали потрошиха автомобил в Източното

3480 | 09 декември 2025

19-годишен шофьор блъсна пешеходец при движение назад

3299 | 11 декември 2025

„Арсенал“ АД и Бургаският държавен университет сключиха Меморандум за сътрудничество

2949 | 08 декември 2025

Препълнена зала и силно послание: Премиера на филма “Социално силните“ в Казанлък

2781 | 09 декември 2025
Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак