09:27 | 28 юни 20 6147

Публиката в амфитеатър “Дамасцена“ изкара БТР на бис

Публиката в амфитеатър “Дамасцена“ изкара БТР на бис / Новини от Казанлък

Стотици гости на Амфитеатър "Дамасцена" пяха заедно с БТР снощи. Българската рок банда свири 2 часа, като разтърси публиката както с парчета от последният си албум "Невидими стени", така и с добре познатите стари хитове - "Хей, момиче", "Цвете от луната", "Елмаз и стъкло" и още много други.

Изненадата на вечерта бе участието на Мариана Попова, която излезе на сцената, за да изпълни с Наско емблематичната им дуетна песен "Несбъдване". Втората изненада, която поднесоха БТР на своята публика в откритата сцена на амфитеатъра бе Александър Филчев – „Санеца“, който е част от бандата, но се изявява предимно по клубните сцени. Санеца подгря публиката с няколко световно известни рок парчета.

В края на вечерта публиката в амфитеаатър "Дамасцена" бе толкова заредена, че след финала на концерта извика бандата на бис. БТР разбира се откликнаха на техните аплодисмети и изсвириха емблематичната балада "Спасение", която почти изцяло бе изпята от публиката.

Това бе второто събитие това лято в Амфитеатър "Дамасцена", а организаторите потвърдиха, че са запълнили програмата на лятната сцена с още много събития.

Ако не сте успели да присъствате на концерта на БТР, спокойно. На 17 юли, петък, в амфитеатър "Дамасцена" ще гостува супергрупата "Фондацията". Тя ще събира на една сцена Дони, Кирил Маричков, Иван Лечев, Славчо Николов и Венко Поромански. Очаквайте скоро повече информация.

Всички снимки от концерта снощи може да разгледате тук.

Следвай новините от Казанлък

Още новини от Казанлък:

Най - четени новини

за последната седмица

Започва прием на заявления за регистрационни номера за МПС по избор за серия СТ 7001 ТР - СТ 7500 ТР

10074 | 31 юли 2026

За първи път извън София: Казанлък е сред претендентите за домакин на финала на „Мис България“

7426 | 29 юли 2026

Дирекциите “Социално подпомагане“ приемат заявления за целева помощ за отопление до 31 октомври

6215 | 31 юли 2026

Д-р Елена Гарсау ще преглежда всеки четвъртък в кабинета по акушерство и гинекология в Поликлиниката

4916 | 30 юли 2026

Усилено се работи по асфалтирането на улици и междублокови пространства в Казанлък

4228 | 01 август 2026

Лек автомобил се удари в “Пътна помощ“ в Казанлък/ ВИДЕО

4208 | 31 юли 2026

Синдикатите с позиция относно учебното време и ваканциите през следващата 2026/27 г.

3612 | 28 юли 2026

Групата на СК „Планинско бягане и туризъм - Казанлък“ покори първенеца на Румъния - връх Молдовяну

3594 | 28 юли 2026

Нов общински съветник положи клетва в Казанлък

2862 | 30 юли 2026

Обследват водите на язовир „Копринка“ след намерена умряла риба в района на плажа

2677 | 28 юли 2026
Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак