15:36 | 04 февруари 20 3529

Дамите от “Инър Уийл“ канят на благотворителен бал в помощ на семействата с репродуктивни проблеми

Дамите от “Инър Уийл“ канят на благотворителен бал в помощ на семействата с репродуктивни проблеми / Новини от Казанлък

Благотворителният бал на дамите от "Инър Уийл" клуб Казанлък всяка година дава възможност на все повече семейства с репродуктивни проблеми да станат родители. Безкористната кауза преминава традиционно под мотото "Дари живот! Помогни да затупти детско сърце!"

Вече 8 ин витро бебета са проплакали в Казанлък, а 9-то е на път да се роди с помощта на дамите от "Инър Уийл" клуб Казанлък и техният благотворителен бал. Тази събота ще се състои вече традиционната, четвърта по ред благотворителна вечер, където организаторите от "Инър Уийл", приятели и съмишленици ще събират парични средства, за да подадат ръка на казанлъшките семейства с репродуктивни проблеми.

Дамите от "Инър Уийл" клуб Казанлък дават шанс на семейства с репродуктивни проблеми към фонд "Ин витро" на Община Казанлък да сбъднат своята мечта да станат родители.

Ако искате и вие да бъдете част от тази благотворителна вечер и дадете шанс за появата на нов живот, можете да закупите своята покана от офисите на Киа Казанлък, автосервиз Мочев 90 или от офиса на ЕТ "Антония Славова", който се намира срещу сладкарница "Ивет". Цената на поканата е на стойност 60 лв, като 50% от сумата отиват за каузата, а другата половина за куверт в ресторанта. Освен с благотворителен куверт, всеки желаещ казанлъчанин може да подкрепи инициативата закупувайки благотворителна картичка на стойност 10лв., която ще намери на вече посочените локации.

Датата е 08 февруари (събота), мястото ресторант "Казанлък", 19.00 часа.

Там ще ви очаква приятна обстановка, програма и много изненади. Прекарайте една различна вечер и помогнете на семейство да сбъдне своята голяма мечта.

Безкористната кауза се радва на все по-голям интерес от дарители с всяка изминала година и успява да бъде все по-успешна.

С нарастването на годините, нарастват и паричните средства, които успяват да съберат бизнес дамите на Казанлък. През 2017 г., първата година, когато се е провела благотворителната инициатива са събрани 5 700 лв, а вече през 2019 г. сумата нараства на близо 9 000лв. Дамите от "Инър Уийл" се надяват тази година сумата на събраните средства да бъде още по-голяма.

Дамите от "Инър Уийл" клуб Казанлък апелират: Заедно можем повече! Заповядайте!

 

Следвай новините от Казанлък
Сподели

Още новини от Казанлък:

Най - четени новини

за последната седмица

Празнични изненади очакват всички шофьори извършили годишен технически преглед в сервиз „Мончев-90“

7208 | 08 декември 2025

Казанлък отпразнува 50-годишната любов на 68 семейни двойки

4040 | 11 декември 2025

Над 10 години затвор грозят 73-годишния мъж, опитал да убие казанлъчанин

4012 | 08 декември 2025

Казанлък се вдига на протест

3874 | 09 декември 2025

Дрогиран шофьор предизвика катастрофа в Казанлък

3693 | 09 декември 2025

Стотици протестираха в центъра на Казанлък

3483 | 10 декември 2025

Вандали потрошиха автомобил в Източното

3452 | 09 декември 2025

19-годишен шофьор блъсна пешеходец при движение назад

3223 | 11 декември 2025

„Арсенал“ АД и Бургаският държавен университет сключиха Меморандум за сътрудничество

2938 | 08 декември 2025

Препълнена зала и силно послание: Премиера на филма “Социално силните“ в Казанлък

2713 | 09 декември 2025
Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак