11:13 | 16 април 17 2208

Великденски поздрав от Кмета на Община Казанлък

Великденски поздрав от Кмета на Община Казанлък / Новини от Казанлък

Скъпи съграждани и гости на Казанлък,

Великден е! Денят на най-голямата Божия милост към човечеството и на най-голямата радост към ближния.

Нека светлината на Възкресението Христово озари живота на всички ни!  Да бъдат благословени нашите добри намерения,  да бъдат чути добрите ни думи, казани от сърце, да се удвои силата ни, когато искаме да помогнем на приятел в беда, да се утрои обичта, която даряваме на нашите деца и тогава светът ще стане по-добър!

Нека Великденските празници да Ви донесат много здраве, благодат и доброта за Вас и вашите семейства!

Христос Воскресе!
                   
ГАЛИНА СТОЯНОВА
Кмет на Община Казанлък

Следвай новините от Казанлък

Обяви от Казанлък:

Още новини от Казанлък:

Обяви от Казанлък:

Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак