11:54 | 10 ноември 15 3942

Набиха и ограбиха мъж насред Казанлък

Набиха и ограбиха мъж насред Казанлък / Новини от Казанлък

На 9-и ноември в 20,30ч. в Районно управление – Казанлък е получен сигнал 34-годишен мъж, че около 19,50ч. в град Казанлък, северно от бензиностанция „Шел”, две неизвестни лица, след като употребили сила и му нанесли множество удари по главата, го съборили на земята и му отнели мъжка чантичка с намиращите се в нея два мобилни телефона. По случая е образувано досъдебно производство.

Следвай новините от Казанлък

Още новини от Казанлък:

Най - четени новини

за последната седмица

80% успеваемост при проведената биологична борба с боровата процесионка на територията на лесопарк “Тюлбе“

10083 | 18 юни 2026

18-годишният шофьор на БМВ от снощната катастрофа е настанен в болница, още двама пострадаха

9684 | 22 юни 2026

Със съдействието на областния управител: Спешни мерки за пътя от Казанлък към Бузовград и Средногорово

8451 | 18 юни 2026

Откриха починала изчезналата жена от с. Александрово

7768 | 16 юни 2026

Обявеният за издирване Борис Анев от Казанлък е открит

7413 | 19 юни 2026

МВР издирва Борис Анев от Казанлък

7271 | 17 юни 2026

Катастрофа между два автомобила в западната част на Казанлък затруднява движението

6164 | 21 юни 2026

Възрастен шофьор навлезе в насрещното и предизвика тежка катастрофа, жена е с опасност за живота

5637 | 18 юни 2026

Директорът на полицията в Стара Загора старши комисар Георги Георгиев напуска системата на МВР с почетен знак на министерството

3397 | 19 юни 2026

Полицията издирва участник в пътнотранспортно произшествие със загинал

3294 | 17 юни 2026
Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак