10:59 | 04 септември 15 3813

Пипнаха младежи с амфетамин в Копринка

Пипнаха младежи с амфетамин в Копринка / Новини от Казанлък

На 03 септември, в 09.00 часа, при извършено претърсване и изземване на адрес в село Копринка, община Казанлък, улица "Зорница", обитаван от В.Г. на 24 години, е намерена и иззета кутия с около 1 грам синьо прахообразно вещество, което при направения полеви наркотест е реагирало на амфетамин. Веществото се е съхранявало от Х.М. на 21 години от град Казанлък, която съжителства с В.Г.

Образувано е бързо производство.

Следвай новините от Казанлък

Още новини от Казанлък:

Най - четени новини

за последната седмица

80% успеваемост при проведената биологична борба с боровата процесионка на територията на лесопарк “Тюлбе“

10066 | 18 юни 2026

18-годишният шофьор на БМВ от снощната катастрофа е настанен в болница, още двама пострадаха

9067 | 22 юни 2026

Със съдействието на областния управител: Спешни мерки за пътя от Казанлък към Бузовград и Средногорово

8414 | 18 юни 2026

Откриха починала изчезналата жена от с. Александрово

7762 | 16 юни 2026

Обявеният за издирване Борис Анев от Казанлък е открит

7304 | 19 юни 2026

МВР издирва Борис Анев от Казанлък

7266 | 17 юни 2026

Катастрофа между два автомобила в западната част на Казанлък затруднява движението

6145 | 21 юни 2026

Възрастен шофьор навлезе в насрещното и предизвика тежка катастрофа, жена е с опасност за живота

5628 | 18 юни 2026

Директорът на полицията в Стара Загора старши комисар Георги Георгиев напуска системата на МВР с почетен знак на министерството

3316 | 19 юни 2026

Полицията издирва участник в пътнотранспортно произшествие със загинал

3290 | 17 юни 2026
Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак