11:13 | 21 май 26 2457

51-годишен постъпи в болница след побой

51-годишен постъпи в болница след побой / Новини от Казанлък

На 20.05.2026 г., в 20.35 ч., в РУ-Казанлък е получен сигнал от ФСМП-Казанлък за мъж, на който е нанесен побой.

На място е изпратен полицейски екип, установен е потърпевшият – 51-годишен мъж. Пред полицейските служители той заявил, че е бил ударен от друг мъж.

Потърпевшият е транспортиран и настанен  в болница в Стара Загора, без опасност за живота.

Работата по случая продължава в рамките на започнато в РУ-Казанлък досъдебно производство по чл.131 ал.1 т. 12 вр с чл.129, ал.2 вр. с ал.1 от НК под надзора на Районна прокуратура-Стара Загора.

Следвай новините от Казанлък

Още новини от Казанлък:

Най - четени новини

за последната седмица

Гражданският консултативен съвет проведе среща с жителите на квартал „Крайречен“

8583 | 12 юни 2026

Моторист загина при катастрофата край Шипка

7334 | 13 юни 2026

За четвърта поредна година отборът на Община Казанлък спечели първо място на състезанието за доброволци

6674 | 08 юни 2026

Катастрофа между три автомобила временно ограничава движението в района на село Черганово

5832 | 10 юни 2026

Традиционният мотосъбор организиран от клуб „Черните рози“ ще се проведе на 12 и 13 юни край Казанлък

5724 | 09 юни 2026

Проект Бузлуджа напредва

5103 | 09 юни 2026

Колективен трудов договор в системата на предучилищното и училищното образование бе подписан в Павел баня

4615 | 12 юни 2026

Катастрофа блокира движението по пътя Казанлък – Габрово

3507 | 08 юни 2026

Откраднаха фирмен бус, откриха го изоставен и потрошен в Казанлък

2833 | 08 юни 2026

Шампионите от „Единство“ подариха титлата на кмета на Гурково

2829 | 11 юни 2026
Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак