09:49 | 22 декември 25 10901

Александър Фильов донесе сребърен медал за „Севтополис“ в София

Александър Фильов донесе сребърен медал за „Севтополис“ в София / Новини от Казанлък

От 19 до 21 декември в София се проведе последното за годината състезание от спортния календар на Българския стрелкови съюз (БСС).

В надпреварата казанлъшкия клуб „Севтополис“ бе представен от един състезател - Александър Фильов, който спечели сребърен медал. С това отличие клубът завършва една успешна спортна година.

От ръководството на „Севтополис“ отправиха пожелания за весели и щастливи празници към всички спортисти и треньори.

Следвай новините от Казанлък

Обяви от Казанлък:

Още новини от Казанлък:

Обяви от Казанлък:

Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак