Коледен благотворителен концерт-спектакъл „Стенли и малките чудеса на Рождество“ ще се проведе на 17-ти декември в залата на Театър „Любомир Кабакчиев“ от 18ч., с участието на едни от най-ярките местни таланти – певци, танцьори, ансамбли и художествени формации.
Събитието обединява усилията на организатори, изпълнители и доброволци в подкрепа на изключително важна кауза – закупуването на два броя фетални монитори от висок клас T10 HWATIME MEDICAL. Те ще бъдат дарени на “Отделението по акушерство и гинекология“ на МБАЛ „ Д-р Хр. Стамболски „ град Казанлък.
Техниката е жизненоважна за наблюдението на бременни жени и бъдещи майки, като осигурява по-сигурна, съвременна и качествена грижа в пренаталния период.
Коледният концерт е организиран от Стенли – фризьор и общественик от гр. Казанлък, познат с множеството си благотворителни инициативи, насочени към нуждите на местната общност.
По време на концерта ще бъде поставена кутия за дарения, а събраните средства ще бъдат изцяло насочени към закупуването на медицинската апаратура.
Нека заедно сътворим още едно чудо – чудо, което ще помага на новия живот да бъде посрещнат с повече сигурност и грижа.
Ню Йорк Пъб гр. Казанлък търси да назначи сервитьор, работници в кухня и пицар
Ню Йорк Пъб гр.Казанлък, търси да назначи сервитьор, работници в кухня на пълно и почасово работно време, както...
Търсим РАБОТНИК АВТОМИВКА в КИА КАЗАНЛЪК, МОНЧЕВ - 90 ООД
Измиване и почистване на МПС. НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ: - трудов договор и осигуряване върху реалното възнаграждение; -...