11:21 | 24 ноември 25 3898

Двама са зад решетките след като пребиха 20-годишен в Казанлък

Двама са зад решетките след като пребиха 20-годишен в Казанлък / Новини от Казанлък

На 22.11.2025 г., в 21:47 ч., в РУ - Казанлък е получено съобщение са сбиване на група лица в гр. Казанлък, на ул. „Ръжена“, при което е пострадал 20-годишен мъж. Същият е настанен за лечение в УМБАЛ - Стара Загора с травми на главата, без опасност за живота. В РУ - Казанлък е образувано досъдебно производство за престъпление по чл. 129, ал. 2 от НК.

В резултат на проведените оперативно-издирвателни мероприятия, като съпричастни към извършеното деяние за срок до 24 часа са задържани двама мъже, на 40 и на 21 години.

Работата по случая продължава.

Следвай новините от Казанлък

Обяви от Казанлък:

Още новини от Казанлък:

Обяви от Казанлък:

Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак