16:03 | 12 ноември 25 11037

Грациите на СК “Розова долина“ се окичиха със злато и сребро от Държавното първенство в София

Грациите на СК “Розова долина“ се окичиха със злато и сребро от Държавното първенство в София  / Новини от Казанлък

Гимнастичките от СК "Розова долина" - Казанлък взеха участие в Държавното първенство „Гимнастика за всички“, което се състоя на 9 ноември в зала "София" в Столицата.

При най-малките, "Гъбки Веселушки" заслужиха златни медали. С композицията "Послание от природата" по-големите в групата (11-16 години), момичета завоюваха сребърни медали.

Грациите и техните треньори Мариана Ламбова и Милена Калайджиева показаха за пореден път високо ниво и професионализъм. За тях съвсем скоро предстои участие и в нов турнир, който ще се състои в периода 14-16 ноември в град Пазарджик.

снимки: СК “Розова долина“

Следвай новините от Казанлък

Обяви от Казанлък:

Още новини от Казанлък:

Обяви от Казанлък:

Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак