16:38 | 26 юни 25 12113

Гимнастичките ни са държавни вицешампионки

Гимнастичките ни са държавни вицешампионки / Новини от Казанлък

Ансамбълът на Казанлък в категория „Б“, категория „Жени“, се изкачи на почетната стълбичка, спечелвайки вицешампионската титла на Държавното първенство за ансамбли. Състезателките Виктория Паскова, Никол Братованова и Стефани Маринова впечатлиха с блестящо представяне, демонстрирайки отлична подготовка, отдаденост и силен спортен дух.

Успехът не би бил възможен без професионалната работа на техните треньори – Мариана Ламбова и Милена Калайджиева, които с много професионализъм, търпение и любов към спорта водят нашите гимнастички към успехите!

Спортната емоция за клуба не приключва – тази събота предстои участие на по-малките гимнастички.

Следвай новините от Казанлък

Обяви от Казанлък:

Още новини от Казанлък:

Обяви от Казанлък:

Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак