11:36 | 17 септември 24 2115

Стрямци се класираха на второ място на Държавното военно първенство по плажен волейбол

Стрямци се класираха на второ място на Държавното военно първенство по плажен волейбол / Новини от Казанлък

Представители на ВСК „Стрямци - 61" при 61 Стрямска механизирана бригада взеха участие в Държавните военни първенства по плажен волейбол и тенис и на корт.

От 10 до 13 септември 2024 г., в курортен комплекс „Албена” град Варна се състояха финалите на държавното военно индивидуално-отборно първенство по тенис на корт, като надпреварата бе част от календара на Националната военна спортна федерация за 2024 година.

Отборът в състав: сержант Павел Попов от самоходния артилерийски дивизион, който е и ръководител на отбора, старшина Светлана Ботева и цивилен служител Стоян Мишев от 2 механизиран батальон, младши сержант Гергана Бочева и редник Динко Колев от батальон за логистично осигуряване и редник Пламена Бакалова от батальон за защита на силите демонстрира много добра подготовка, мотивация и желание за победа и достойно представи Стремци в шампионата.

Стремци се много добре и в Държавното военно първенство по плажен волейбол, което се проведе от 11 до 13 септември 2024 в село Кранево.

Тимът участващ в състезанието бе в състав: старши лейтенант Виктория Ненова - ръководител на отбора, редник Теодора Пенева от батальон за защита на силите, редник Денислав Шлишков от щабен батальон, редник Илия Петров и редник Теодор Юруков от самоходен артилерийски дивизион.

След изключително оспорвана надпревара, в крайното класиране състезателите от 61 Стрямска механизирана бригада се наредиха на почетното второ място, демонстрирайки отлично спортно майсторство и хъс за победа.

Следвай новините от Казанлък

Още новини от Казанлък:

Най - четени новини

за последната седмица

Ученичка от ПГЛПТ – Казанлък с двоен триумф на Националното състезание „Практични финанси“

5243 | 21 април 2026

Двама задържани в Крън след катастрофа, закани и открити оръжия

5165 | 16 април 2026

Кулинарни и занаятчийски събития потапят Казанлък в магията на вкусове и традиции в рамките на Празник на розата 2026

4198 | 21 април 2026

Техномаркет открива нов, по-голям и модерен магазин в Казанлък

4120 | 20 април 2026

Разследват кражби на гуми и теле в две села край Казанлък

4081 | 20 април 2026

34 девойки влизат в съревнование за короната на Царица Роза 2026

3719 | 22 април 2026

Иса Бесоолу се отказа от депутатското място

3488 | 21 април 2026

“Капка по капка“ Казанлък връща живота на старите чешми

3205 | 16 април 2026

Сектор „Пътна полиция“ при ОДМВР-Стара Загора е с нов началник

2727 | 16 април 2026

В ОУ „Св. Паисий Хилендарски“ откриха модерна STEM среда

2541 | 16 април 2026
Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак