16:45 | 02 декември 23 15777

КЛС “Балиста“ завоюва две първи места в никулденски турнир по стрелба в Бургас

КЛС “Балиста“ завоюва две първи места в никулденски турнир по стрелба в Бургас / Новини от Казанлък

Завърши никулденският турнир по стрелба в дисциплината комакт спортинг, в който представители на КЛС "Балиста" - Казанлък взеха участие. Събитието се състоя днес, 2-ри декември на стрелбищен комплекс "Черна гора" в град Бургас.

Казанлъшките състезатели отново се представиха отлично и заеха престижни места в надпреварата.

При мъжете, Красимир Кръстев стана първи, Живко Джавгов - втори, Иван Танев - трети, а Румен Запрянов остана четвърти.

Евгения Клейменова от казанлъшкия отбор, грабна първото място при жените.

Следвай новините от Казанлък

Обяви от Казанлък:

Още новини от Казанлък:

Обяви от Казанлък:

Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак