18:15 | 22 октомври 23 14353

Два сребърни и един бронзов медал за стрелците на КЛС “Балиста“ - Казанлък в Айтос

Два сребърни и един бронзов медал за стрелците на КЛС “Балиста“ - Казанлък в Айтос / Новини от Казанлък

Завърши последният турнир от Държавното първенство на БФТС - трап за купа "Пиргос". Състезанието се проведе в периода 20-22 октомври в гр.Айтос.

Трима от четиримата стрелци на КЛС "Балиста" - Казанлък се качиха на почетната стълбичка.

Евгения Клейменова завоюва среброто при жените, Христо Захариев също грабна сребърното отличие при ветераните, а Петър Петров спечели бронза при мъжете. 

Следвай новините от Казанлък

Обяви от Казанлък:

Още новини от Казанлък:

Обяви от Казанлък:

Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак