17:09 | 08 октомври 23 10492

Златни и сребърни медали завоюваха стрелците от КЛС “Балиста“ - Казанлък в турнир по ловна стрелба

Златни и сребърни медали завоюваха стрелците от КЛС “Балиста“ - Казанлък в турнир по ловна стрелба / Новини от Казанлък

Завърши турнира по стрелба - Трап и Скийт за Купа "Казанлък. 

Надреварата се състоя в периода от 6-ти до 8-ми октомври на стрелбището на ЛРД "Сокол" - Казанлък.

Стрелците от КЛС "Балиста" - Казанлък се представиха изключително добре.

Ето и класирането за отбора:

ТРАП - Евгения Клейменова - жени - Злато

Тенчо Тенев - ветерани - Злато

Христо Захариев - ветерани - Сребро

Петър Петров - мъже - Сребро

СКИЙТ - Иван Танев - мъже - Сребро

Следвай новините от Казанлък

Обяви от Казанлък:

Още новини от Казанлък:

Обяви от Казанлък:

Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак