15:33 | 06 април 23 13796

Теляк - една отмираща професия с бъдеще в Минералната баня в Ягода

Минералната баня в Ягода, която отвори отново врати за посетители на 3-ти октомври миналата година, съвсем скоро беше посетена и от екип на предаването „На кафе“.

Репортажът ни среща с кмета на село Ягода Димитър Димитров, кмета на община Мъглиж Душо Гавазов, директора Ягода Ясен Димитров, теляците в банята Господинка и Ангел, както и някои от посетителите на комплеса.

Какви са били трудностите при възстановяването на Минералната баня, нейната история, колко души са я посетили от отварянето ѝ и какво всъщност прави теляка може да гледате във видеото.

Следвай новините от Казанлък

Още новини от Казанлък:

Най - четени новини

за последната седмица

Гражданският консултативен съвет проведе среща с жителите на квартал „Крайречен“

11022 | 12 юни 2026

Моторист загина при катастрофата край Шипка

7859 | 13 юни 2026

Катастрофа между три автомобила временно ограничава движението в района на село Черганово

5888 | 10 юни 2026

Колективен трудов договор в системата на предучилищното и училищното образование бе подписан в Павел баня

5843 | 12 юни 2026

Традиционният мотосъбор организиран от клуб „Черните рози“ ще се проведе на 12 и 13 юни край Казанлък

5840 | 09 юни 2026

Проект Бузлуджа напредва

5386 | 09 юни 2026

Нови забавления в любимото “Рибарско място“ край Казанлък

2913 | 15 юни 2026

Шампионите от „Единство“ подариха титлата на кмета на Гурково

2901 | 11 юни 2026

Хаджиеновци и тази година бяха креативни, технични и различни на своя юбилеен Технофест

2840 | 09 юни 2026

46-годишен моторист е в болница след катастрофа в казанлъшкото село Дунавци

2499 | 15 юни 2026
Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак