11:48 | 17 февруари 23 2344

ОУ “Георги Кирков“ ще си партнира с Преподаваме.bg, в подкрепа на своите учители

ОУ “Георги Кирков“ ще си партнира с Преподаваме.bg, в подкрепа на своите учители / Новини от Казанлък

ОУ "Георги Кирков" е от 200-та училища в България, които ще си партнират с най-голямата платформа за училищни ресурси Преподаваме.bg. Така педагогическите специалисти на училището ще получават:

- Ежемесечни ресурси, материали и добри практики;
- Ексклузивен достъп до обучения и уебинари;
- Видео уроци;
- Дигитални инструменти;
- Работни листове;
- Черпят идеи и споделят опит.

Prepodavame.bg е сайт за учители, който събира на едно място полезна информация за преподаватели, практични образователни ресурси, разработени уроци, видеокурсове и стратегии за по-добро преподаване. Сайтът е най-голямата и бързо развиваща се платформа за педагогически специалисти в България с над 20 000 потребители.

В prepodavame.bg всеки начинаещ или опитен професионалист може да намери адекватна информация и приложими стратегии по разнообразни образователни теми и предмети. Авторите и редакторите на сайта са действащи професионалисти с опит като учители, психолози и обучители.

Сайтът е създаден от екипа на фондация “Заедно в час” като платформа за споделяне и обмен на добри практики от учители за учители от цялата страна.

Първоначалната идея за сайта е част от европейския проект FIERST (2018 – 2021). Неговата цел е да разпространи добри практики за приобщаващо образование, създадени от иновативни учители и образователни експерти, които работят с ученици от уязвими общности на местно ниво, към по-широк кръг от учители и експерти.

Следвай новините от Казанлък
Сподели

Още новини от Казанлък:

Питаме Казанлък

Как се справяте с по-високите цени на стоките и услугите?

Най - четени новини

за последната седмица

Сдружение “Жените на Казанлък“ с ново попълнение

9438 | 05 февруари 2025

Задържаха 40-годишен шофьор с 1,23 промила алкохол на пътя Казанлък - Копринка

6971 | 03 февруари 2025

Тази вечер, Станислав посреща своите гости в “Черешката на тортата“ с амбициозно меню

6421 | 04 февруари 2025

Момче се бори за живота си след инцидент с кросов мотоциклет в село Шейново

6222 | 03 февруари 2025

Арх. Христо Инджов спечели конкурса за Главен архитект на Община Казанлък

4999 | 06 февруари 2025

Осъден на 3г. и половина затвор заради цигари без бандерол: Спипали го на паркинг за товарни камиони

3958 | 06 февруари 2025

Почерпен, неправоспособен шофьор затисна с колата си 42-годишен пешеходец в малките часове

3636 | 04 февруари 2025

Шофьор се озова зад решетките за 24 часа, карал с 2,20 промила алкохол

3491 | 05 февруари 2025

Набирането на средства за поставяне на паметна плоча на Петя Павлович в Казанлък продължава, ЛХМ „Чудомир“ апелира за подкрепа на кампанията

3338 | 06 февруари 2025

Агенция по заетостта стартира нов прием по проект „Започвам работа“

2526 | 05 февруари 2025
Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак