11:47 | 24 септември 22 1853

Възраждане с покана за отворена среща на 28.09.2022 г. в ДК „Арсенал“

Възраждане с покана за отворена среща на 28.09.2022 г. в ДК „Арсенал“ / Новини от Казанлък

На 28.09.2022 г. (сряда) от 18:00 ч. в ДК „Арсенал“ – гр. Казанлък,  Камерна зала, ще се проведе отворена среща с Цончо Ганев, зам.-председател на ПП „Възраждане“. През изминалото 47-мо Народно събрание Цончо Ганев беше негов зам.-председател и основен критик на управлението на Четворната коалиция, както и на другите партии от т.нар. опозиция, като защити голяма част от позициите на „Възраждане“.

На срещата ще бъде представена част от работата на парламентарната група на „Възраждане“, която макар да беше най-малката по численост успя да предложи най-много законопроекти и проекторешения, цели 52.

Някои от тях са:

Законопроект за изменение и допълнение на Закона за съдебната власт;

Законопроект за изменение и допълнение на Закона за здравето;

Законопроект за изменение на Закона за енергетиката;

Законопроект за допълнение на Закона за МВР;

Законопроект за българския език и др.

На събитието ще присъстват също и Искра Михайлова, водач на листата за 27-ми МИР Стара Загора и депутат от 47-мо НС, Димитър Пашев – втори в листата и председател на Възраждане-Казанлък, и Даниел Проданов – трети в листата и областен координатор за Стара Загора.

Какви са основните национални и регионални приоритети на ПП „Възраждане“? Какви цели си поставя партията в 48-то НС?

Как ще бъде защитен българския национален интерес в сложната геополитическа обстановка? Какви са решенията на „Възраждане“ за настъпващата тежка икономическа криза?

Отговорите на тези и още много други въпроси ще разберете, ако посетите събитието. Каним всички заинтересовани граждани за бъдещето на България на отворената среща, като всеки от Вас ще има възможност да направи предложения или да зададе въпрос към нас.
Очакваме Ви!
 

Купуването и продаването на гласове е престъпление!

Следвай новините от Казанлък
Сподели

Още новини от Казанлък:

Питаме Казанлък

Ако трябва да опишете Казанлък с една дума, коя би била тя?

Най - четени новини

за последната седмица

Зам.-кметът Сребра Касева: ОДК Казанлък няма да бъде закрит и продължава дейността си

4520 | 11 ноември 2025

Президентът на Ливан Жозеф Аун посети “Арсенал“

4453 | 11 ноември 2025

Мъж откри свой роднина в безпомощно състояние в апартамента му в Казанлък

4419 | 10 ноември 2025

В Световния ден на доброто - кметът Галина Стоянова и началникът на РУ-Казанлък Иван Господинов наградиха двамата казанлъшки ученика за достойната постъпка

3607 | 13 ноември 2025

Павел баня - домакин на националната среща “Вяра и семейство”

3544 | 11 ноември 2025

Тържествен концерт на Военния духов оркестър ще озвучи площад „Севтополис“

3538 | 14 ноември 2025

„Алба - Дамасцена МСК“ е отборен шампион в екстремния шампионат на България

3072 | 10 ноември 2025

12-годишно момиче пострада след побой от майка си в Казанлък

2517 | 12 ноември 2025

Добрият пример: Младеж намери портмоне с голяма сума пари и го върна на собственика му

2462 | 13 ноември 2025

„Суплес“ дух от Гурково до Америка – кметът отличи вицесветовния шампион Иван Раднев

2189 | 13 ноември 2025
Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак