В разгара на лятото, се задава ново тридневно горско приключение, изпълнено с басс звучене, невероятни гледки и незабравими спомени. Това е музикалният фестивала No Signal Free Festival 2022.
Любителите на хубавата музика се събират на 5-и август от 18:00 часа в подножието на Тъжанското ждрело, за да се насладят на 48-часова музикална селекция в гората, както и различни изложби, работилници, представления и много други.
Фестивалът активно подкрепя българската ъндърграунд сцена и култура и е организиран и финансиран изцяло от млади артисти.
„Музиката и изкуството са нещата, които ни обединяват, а горещите месеци винаги ни събират на приказни местенца в планината. Ние държим да оставяме поляните и горите по-красиви след нас, затова Ви молим да пазите природата чиста. Възможно е телефоните Ви да изгубят сигнал, но истинската връзка, която ще направите е с музиката и природата - точно тази, която ни кара да танцуваме и да бъдем щастливи.“, споделят организаторите.
Музикалният фестивал ще се проведе от от 5.08 /петък/ в 18:00 ч. до 7.08 /неделя/ в 18:00 ч. в подножието на Тъжанското ждрело. Повече са събитието може да видите тук
Какво ви очаква?
3 дена
2 нощи
28+ DJ's
Брутална саунд система
Пърформанси
Арт Базар
Игри
Два бара
Хамачена градина
Работилници
Къмпинг зона
Еко тоалетни
Храна /сутрин и вечер/
Изобилие от чешми с питейна вода
Пейки, навеси, места за отдих и дебела сянка
Екопътека
Река, годна за къпане (носете си бански)
-------------------------------------
Артисти:
- Senchnia /Open Bass/
- Koleca /Miguel/
- Techdown /Warfare Recordings, Funk Aesthetics/
- Pandemic /Warfare Recordings, Funk Aesthetics/
- IComb /Miguel/
- Gembas /TripVibes/
- Floyd /Electric Division, Bunker Bass/
- ZaggaOne /Essentia Movement/
- Aya Forest /Essentia Movement/
- Vortice /Eseentia Movement/
- ROSS /Essentia Movement/
- Manik
- Dj Sizmal
+ more TBA
-------------------------------------
Как да стигна?
Директни влакове от София и Бургас до село Тъжа
Влак с едно прекачване от Бургас, Варна, Пловдив, Русе и Плевен до село Тъжа
Личен автомобил (възможност за паркинг)
*от София - 210км
*от Бургас - 220км
*от Варна - 330км
*от Пловдив - 80км
*от Плевен - 180км
*от Русе - 210км
*от Стара Загора - 70км
*от Велико Търново - 110км
Локацията се намира на 45 минути пеша от гарата в село Тъжа.
За организиран транспорт до фестивалната зона следете събитието.
---------
Какво да нося?
палатка, спален чувал, шалте
канче, шише за вода и прибори за лична употреба
топли дрехи
леки дрехи
спрей срещу комари
лична аптечка
бански
челник
всичко друго, нужно за доброто ви пребиваване на фестивала
През деня е топло, но има гъста сянка и хладка река. През нощта може да бъде хладно, бъдете подготвени!