14:21 | 06 юни 22 2143

Гимнастичките ни със златни и сребърни медали от международен турнир в Пловдив

Гимнастичките ни със златни и сребърни медали от международен турнир в Пловдив / Новини от Казанлък

На 3-и юни в Пловдив се проведе VIII Mеждународен турнир “Тракия къп” и приз “Мария Петрова”. Казанлъшките гимнастички участваха по покана на домакините от клуб "Тракия" гр. Пловдив.

СКХГ „Розова Долина” участва в ансамблова надпревара във всички възрасти и ето и класирането:

Шампионки и златни медали:
- Ансамбъл ДМВ до 10 години(тройка) за игра с топки,
- Ансамбъл ДМВ (двойка) за игра с бухалки,
- Ансамбъл жени (двойка) за игра с обръчи

Вице-шампионки и сребърни медали:
- Ансамбъл деца за съчетание без уред,
- Ансамбъл ДСВ (тройка) за игра с обръч и 2 топки,
- Ансамбъл жени (четворка) за игра с обръчи.
- Ансамбъл ДСВ (четворка) за игра с топки
- Ансамбъл ДМВ (четворка) за игра с бухалки останаха на крачка до стълбичка и се наредиха на четвърто място.

Поздравления за треньори на момичетата! За прекрасен снимков материал благодарим Димитра Лефтерова.

Следвай новините от Казанлък

Обяви от Казанлък:

Още новини от Казанлък:

Обяви от Казанлък:

Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак