10:57 | 24 май 22 2189

Грациите на “Розoва Долина“ се завърнаха с куп медали от турнир в столицата

Грациите на “Розoва Долина“ се завърнаха с куп медали от турнир в столицата / Новини от Казанлък

Страхотно представяне на казанлъкшките гимнастичките на IX турнир "Купа Нюанс" в София И ДП Гимнастрада зона Юг, с домакин СКХГ"Спартак", Пловдив.

На провелия се тази неделя МТ "Купа Нюанс", СK по художествена гимнастика "Розва Долина" участва в ансамблова надпревара във всички възрасти и завоюва 5 златни и 2 сребърни медала.

Шампионки и златни медали получиха:

- Ансамбъл деца за съчетание без уред
- Ансамбъл ДМВ до 10 години(тройка) за игра с топки
- Ансамбъл ДМВ (двойка) за игра с бухалки
- Ансамбъл ДСВ (тройка) за игра с обръч и 2 топки
- Ансамбъл жени (четворка) за игра с обръчи

Вице-шампионки и сребърни медали станаха:

- Ансамбъл ДМВ (четворка) за игра с бухалки
- Ансамбъл жени (тройка) за игра с обръчи
Ансамбъл ДСВ (четворка) останаха на крачка до стълбичка и се наредиха на четвърто място

В неделя 22.05.2022 г.се проведе Зоново първенство Юг "Гимнастрада", организирано от СКХГ "Спартак" и Българска федерация по художествена гимнастика.

Нашите 16 гимнастички представиха страхотна композиция-спектакъл и заслужено получили бурни аплодисменти на публика и златни медали.

Поздравления за треньорския екип и всички състезателки.

Следвай новините от Казанлък

Обяви от Казанлък:

Още новини от Казанлък:

Обяви от Казанлък:

Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак