11:21 | 12 април 22 4346

Куче нападна жена и уби домашния ѝ любимец в Павел баня

Куче нападна жена и уби домашния ѝ любимец в Павел баня  / Новини от Казанлък

47-годишна жена от  Павел баня е била нахапана от куче докато разхожда своите домашни любимци, а едно от кученцата й е било умъртвено.

В момента жената е с рани от ухапванията.

Ивелина е излязла на разходка, която започва на метри от последните къщи в Павел баня. От постройка в селскостопански масив излиза агресивно куче, порода каракачанска овчарка и започва да я лае. Взема в ръце двете малки кученца, с които е излязла, но каракачанката се нахвърля и я събаря. 

“Захапа ме за бедрото и ме събори на земята. След което пусна бедрото и ме захапа под мишницата, а аз държа двете кучета в ръце. След като ме пусна захапа малкото ми кученце, което беше в дясната ми ръка и започна да го дърпа”, каза жената пред NOVA.

Каракачанката захапва 3-годишния Джери и го разкъсва пред очите на Ивелина. 

“Нещото, което не мога да преживея. Не мога да забравя очите му, в който го захапа. Аз го държа, той го дърпа. Не мога да забравя очите му”, казва Ивелина.

Ивелина е с четири шева по крака и нахапвания в подмишницата и цялото тяло. Първият човек, на когото се обажда е съпругът й. “Тя не можеше да говори от шок и болка от всичко, което се случва”, разказва Теологос Кангелидис.

“А представете си, че в ръката си държах не кучета, а 2-3-годишното си дете. Или пък, ако на мое място беше 13-годишният ми син да развежда кучетата. Какъв щеше да е изходът от цялата тази ситуация”, пита пострадалата.

“Това е куче пазач, което си опазва територията и може да нападне всеки, който минава от тук”, казва още съпругът на Ивелина.

Сега на жената й предстои дълго лечение. Постройката до която се намира агресивното куче е собственост на софийска фирма, която работи основно по време на розобера.

Следвай новините от Казанлък
Сподели

Още новини от Казанлък:

Питаме Казанлък

Как се справяте с по-високите цени на стоките и услугите?

Обяви от Казанлък:

Отпразнувайте вашите специални моменти в Аквапарк Овощник

Отпразнувайте вашите специални моменти в Аквапарк Овощник

Аквапарк Овощник предлага организация на сватбени тържества, абитуриентски балове за сезон 2025 година, корпоративни...

Платени съобщения 12/03/2025 гр.Казанлък
“Туйнс 3“ търси да назначи монтажисти и работници в производствен цех за дограма

“Туйнс 3“ търси да назначи монтажисти и работници в производствен цех за дограма

Поради увеличаване обема на работа фирма “Туйнс 3“ гр. Казанлък, търси да назначи монтажисти и работници в производствен...

Работа 10/03/2025 гр.Казанлък
Ню Йорк Пъб град Казанлък търси да назначи пицар

Ню Йорк Пъб град Казанлък търси да назначи пицар

Ню Йорк Пъб град Казанлък, търси да назначи пицар. За информация на място в Ню Йорк пъб или на тел. 088 888 7525 ...

Работа 04/03/2025 гр.Казанлък
КИА КАЗАНЛЪК -МОНЧЕВ-90 ООД търси да назначи АВТОМОНТЬОР в автосервиз

КИА КАЗАНЛЪК -МОНЧЕВ-90 ООД търси да назначи АВТОМОНТЬОР в автосервиз

Отговорности: - Цялостна техническа проверка и техническо обслужване на автомобили; - Обслужване,ремонт и компютърна...

Работа 28/02/2025 гр.Казанлък
МОНЧЕВ-90 ООД търси да назначи работник на автомивка

МОНЧЕВ-90 ООД търси да назначи работник на автомивка

МОНЧЕВ-90 ООД търси да назначи работник на автомивка за измиване и почистване на МПС Изисквания: - Умение за работа...

Работа 28/02/2025 гр.Казанлък

Най - четени новини

за последната седмица

Казанлъчани се вдигат на протест

12845 | 10 март 2025

Задържаха двама полицаи за умишлено убийство на 47-годишен мъж в Казанлък

10441 | 12 март 2025

Празникът на розата в Казанлък присъства в най-новия сезон на поредицата “Съкровища с Бетани Хюз“

8114 | 10 март 2025

Кметът Бесоолу започна ремонт на пътя Павел баня - Габарево

7738 | 10 март 2025

Кметът Бесоолу спази поредното си обещание – ще модернизира Дома за стари хора в село Търничени

4671 | 12 март 2025

Община Павел баня купува нов апарат за хемодиализа за казанлъшката болница

4412 | 14 март 2025

Ерхан от Математическата гимназия свързва старото време с новото чрез подкаста си –„Гласът на Обрешков“

4343 | 13 март 2025

Село Средногорово ще бъде домакин на първото издание на фолклорния събор „Средна гора зеленее, Средногорово песен пее“

4177 | 11 март 2025

Протест: Казанлъчани искат запазване на част от металните гаражи заради шума от преминаващи влакове

4103 | 11 март 2025

Абитуриенти от ППМГ ”Никола Обрешков” поканиха класната си на бала с огнени букви и мирен договор

3938 | 12 март 2025
Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак