17:41 | 12 март 21 11623

ПП “Има такъв народ“ откри офис в Казанлък

„Благодаря ви, че сме заедно, че сме сплотени, че сме един екип. Вървим заедно, затова днес сме тук вперили поглед в бъдещето, за това, защото има защо, заради нашите поколения“. Така започна приветственото си слово  Живка Железова общински координатор за община Казанлък на ПП „Има такъв народ“ при днешното официално откриване на поредния за страната партиен офис в гр.Казанлък.

На официалното събитие присъстваха още главеният секретар на ПП „Има такъв народ“ Виктория Василева, областният координатор на партията за Стара Загора Тихомир Тенев, членове на ПП „Има такъв народ“ и казанлъчани.

Офисът на ПП „Има такъв народ“ се намира на ул. „Георги Бенковски“, източно от магазин Виваком.

„Няма да ни е лесно, но пътят е пред нас. И ние сме сега. И както е казал Левски „Времето е с нас и ние сме във времето“. България има днес, ще има и утре, но нека положим началото на най-прекрасните дни, които ни очакват.

Аз вярвам в тях! Защото заедно можем!

Важно е да се подкрепяме, защото бъдещето предстои и то е светло, както е толкова безкрайно синьото небе, както е толкова прозрачно синьо и безкрайно нашият символ на ПП „Има такъв народ“, категорична бе Живка Железова.

Главният секретар на ПП „Има такъв народ“ също приветства всички членове на партията и поддръжници: „Много се надявам този офис да бъде като ваш втори дом, място където винаги да знаете, че ще срещнете съмишленици, едномишленици, хора с които ще можете спокойно да обмените мнения, идеи, да си кажете болката, да споделите това, което ви вълнува.

Ние си даваме сметка, че влизаме в битка, която нито ще е кратка, нито ще е лесна. Сами срещу всички сме."

Василева подчерта, че въпреки атаките и злословията, които са част от правилата на "играта" те очакват и ще се включат единствено в истинските дебати. Очернянето не е техният начин за водене на политическа кампания и за това отказват да се включват в масови медийни изяви. 

"Благодаря ви, че сте тук. Благодаря ви, че за разлика от много други градове хората не се страхуват да излязат, за да покажат, че мислят по различен начин", каза още Василева.

"Ние знаем за какво сме тук. Защото имаме силата, имаме желанието, имаме и енергията да свършим нещата. Трябва да бъдем заедно и да се подкрепяме, трябва заедно да спечелим войната, която ни предстои на 4-ти април.", заяви областният координатор.

Тенев подчерта, че доверието и общата помощ ще бъдат правилния начин за спечелване на изборите.

"Благодаря ви. Ние сме тук, защото "Има такъв народ“, заключи Тенев.

Решаващият глас си ТИ!

ПП "Има такъв народ" №29

 

Купуването и продаването на гласове е престъпление!

Следвай новините от Казанлък

Още новини от Казанлък:

Най - четени новини

за последната седмица

Кмет улови 79-килограмов сом на язовир Жребчево

10108 | 03 април 2026

Творци от цялата страна участваха в арт резиденция „Тлака“

4937 | 01 април 2026

Жена е с опасност за живота след удар в дърво

3981 | 30 март 2026

Стопанин подаде сигнал в полицията, след като откри едно от телетата си мъртво край село Овощник

3658 | 31 март 2026

69-годишна жена опита да открадне стоки за близо 90 евро от магазин в Казанлък

3329 | 03 април 2026

Два автомобила се удариха на излизане от паркинг в Казанлък

3328 | 30 март 2026

35 новородени получиха еднократна финансова помощ от Община Казанлък

3011 | 31 март 2026

24-часов противобесен кабинет работи в Казанлък

2790 | 31 март 2026

Двама мъже са били задържани на паркинг в село Тулово при специализирана полицейска операция

2583 | 03 април 2026

Рая Енева от Казанлък участва в международния алманах „Словото, което оживява“

2441 | 30 март 2026
Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак