Вчера пристигна петият доброволец по проект „Взаимопомощ 2” на СНЦ „Младежки център за развитие-Взаимопомощ”, който ще остане в града ни за 4 месеца. Саян има богата автобиография като пътешественик. Живял е в Украйна, Уелс, но споделя, че най-много му харесва в България, където са най-красивите планини, дори по-хубави от тези в Индия. Индиецът знае няколко езика-руски, английски, български, урду, хинди, бенгалски език. Доктор, който специализира за гинеколог.
Доброволецът заема мястото на друга доброволка от Унгария, която по лични причини се наложи да напусне проекта няколко месеца по-рано.
МЦР „Взаимопомощ“ непрекъснато кани доброволци за образователни, социални и екологични проекти. Новите перспективи, предложени от хора от различни страни, могат да разширят хоризонтите ни, да донесат нови идеи, както и мотивация, интереси и гледни точки, които идват с „новата кръв“.
В момента организацията има още 2-ма доброволци от Италия и Испания, които работят по проекта по програма Европейски корпус за солидарност, финансиран от Център за развитие на човешките ресурси.
Аквапарк Овощник търси персонал за сезон 2025
Аквапарк Овощник търси персонал за следните позиции сезон 2025: - Паркинг - Помощник готвачи - Касиерки - Спасители...
Сезонна работа в рекламна агенция
Търсим колега за свободната позиция общ работник-разпространение на плакати на морето. Желателно е кандидатът...