12:25 | 05 юни 20 5930

Превърни дома си в твое царство с “Всичко за дома“

Превърни дома си в твое царство с “Всичко за дома“ / Новини от Казанлък

"Всичко за Дома" ви очаква с още повече и все по-атрактивни предложения. Богат избор от стоки за дома и градината ще задоволят всички ваши желания и изисквания.

Познатият вече на всички казанлъчани магазин за домашни потреби "Всичко за Дома", разположен в централната част на града ви очаква всеки ден с работно време от 08.30 ч. до 19.00 ч. през работната седмица и в събота от 10.00 ч. до 16.00 ч. Там с усмивка посрещат всеки свой клиент и за съвет са винаги насреща.

Автоаксесоари, GSM аксесоари, всичко за банята, кухнята и за градината ще намерите в магазина.

Ще намерите и перфектния подарък. Независимо какъв е поводът и на каква възраст е човекът, който искате да зарадвате, изобилието от различни подаръци ще задоволи всеки вкус. Защото универсален подарък няма. Затова, големият избор на стоки във "Всичко за Дома" ще ви улесни и ще ви помогне да направите празника още по-специален.

Магазинът, превърнал се в любим на десетки, ще зарадва цялото семейство. По рафтовете има и за жената, кът и само за мъже, дори и играчка за детето ще намерите.

Ако сте се захванали с ремонт или освежаване, обзавеждате вашия дом или просто сте решили да подмените нещо поостаряло, заповядайте, разгледайте и сами се убедете, че има Всичко, а и разнообразието е голямо. От детайлните украси, чак до завивките за леглото. Сервизи за хранене, чаши, сувенири, козметика и бельо.

Не и на последно място, "Всичко за Дома" ще ви впечатли с доброто качество на стоката си и с изгодните си цени.

Ако все още не сте, то не се бавете, а посетете "Всичко за Дома".

Ще откриете всичко за мечтания дом и ще си тръгнете доволни и щастливи.

Улица „Петко Стайнов“ № 6.

Следвай новините от Казанлък

Още новини от Казанлък:

Най - четени новини

за последната седмица

Кмет улови 79-килограмов сом на язовир Жребчево

28167 | 03 април 2026

Кметът на Казанлък покани медицинските сестри от детските градини и училища на официална вечеря в навечерието на 7 април

8360 | 06 април 2026

Двама мъже са били задържани на паркинг в село Тулово при специализирана полицейска операция

6973 | 03 април 2026

69-годишна жена опита да открадне стоки за близо 90 евро от магазин в Казанлък

6550 | 03 април 2026

Творци от цялата страна участваха в арт резиденция „Тлака“

5617 | 01 април 2026

Апартамент пламна в Казанлък, пожарникари предотвратиха по-сериозен инцидент

3537 | 05 април 2026

На прага на мотосезон 2026, казанлъчанинът Пламен Койчев напомня, че страстта и разумът вървят заедно на пътя

3020 | 02 април 2026

Прекрасна фотография на розоберачки донесе престижна награда на Мирослава Костадинова от ПГЛПТ

2532 | 04 април 2026

Халил Летифов от Хаджидимитрово: Силата ни е в заедността и взаимното доверие

2437 | 06 април 2026

Задържаха шофьорка с 1,94 промила алкохол в Казанлък

2429 | 07 април 2026
Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак