12:37 | 06 декември 19 5215

Терапевтичният център „Светулка” стартира благотворителна Коледна кампания

Терапевтичният център „Светулка” стартира благотворителна Коледна кампания / Новини от Казанлък

Предоставяме възможност за безплатни логопедични консултации през целия месец декември

„Коледа, сбъдни мечтата ми!” е посланието на декемврийската кампания на Терапевтичен център „Светулка” в Казанлък. В нея участват деца, родители, колеги и благодетели.

„Коледно-новогодишните празници са  най-подходящото време да зарадваме отново децата, да сбъднем мечтите им, да направим щастливи и две деца с  Езиково-говорни затруднения и техните семейства през 2020 година, които не могат да си позволят едногодишни терапии.  „Светулка” предоставя и възможност за безплатни логопедични консултации през целия месец декември”, каза управителят на Центъра  Светлана Берова.

В „Светулка” се провеждат и традиционните арт терапии във  вълшебната работилница „Говорят Коледните джуджета”.  „Тук творим  картички, сувенири, гирлянди, играчки за елхата, украса за дома с нашите терапевтични тайни. В календара имаме и специални дни, в които майки с деца  и татковци с деца изработват атрактивни изненади с  терапевтични  коледни формули”, споделиха от „Светулка”. Специалните произведения ще бъдат предложени на благотворителен базар в подкрепа на каузите  им. „Центърът е помогнал на стотици деца в своето развитие. Ние продължаваме със своята солидарност и същевременно каним коледни благодетели в нашата мисия за пълноценното развитие на децата, защото те са светлината на нашето бъдеще. В добротворството  „Стани коледен благодетел” всеки може да участва, условията са публикувани на нашия сайт -  logoped-kazanlak.com.

Акция „Коледен късмет” е за последователите на фейсбук страницата на Терапевтичния център „Светулка”. Всеки  може да се включи в томболата за  едногодишна бонус терапия, ако изпълни условията,  които публикувахме на страницата.

Екипът на ТЦ „Светулка” ще съобщи изборът си на 27 декември.

Следвай новините от Казанлък

Още новини от Казанлък:

Най - четени новини

за последната седмица

Държавният глава Илияна Йотова ще бъде гост на Празника на розата

20886 | 07 юни 2026

Празничният парад на Царица роза: Хиляди съпреживяха кулминацията на 123-тия Празник на розата в Казанлък

14141 | 07 юни 2026

Винарна Свищов спечели „Златен Киликс“ на Фестивала на розето

6802 | 06 юни 2026

За четвърта поредна година отборът на Община Казанлък спечели първо място на състезанието за доброволци

6181 | 08 юни 2026

Катастрофа между три автомобила временно ограничава движението в района на село Черганово

5492 | 10 юни 2026

Традиционният мотосъбор организиран от клуб „Черните рози“ ще се проведе на 12 и 13 юни край Казанлък

4928 | 09 юни 2026

Ishtar Alabina & The Gypsies подариха незабравима музикална вечер на Казанлък

4734 | 07 юни 2026

Проект Бузлуджа напредва

4658 | 09 юни 2026

В парк „Розариум“ се проведе традиционното изложение „Хлябът на българина“

4150 | 06 юни 2026

Парадът на Цариците на Розата изнасят трафика извън центъра на Казанлък

3906 | 06 юни 2026
Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак