13:24 | 22 юли 19 4807

Вечните хитове на “Сигнал“ ще звучат с Русенската филхармония утре в Казанлък

Вечните хитове на “Сигнал“ ще звучат с Русенската филхармония утре в Казанлък / Новини от Казанлък

Утре вечер казанлъчани ще могат да се насладят на вечните БГ хитове на „Сигнал” заедно с Русенската филхармония с диригент Димитър Косев.

„Сигнал“ е сред малкото действащи български рок групи с над 40-годишна творческа и сценична дейност, за който период издават 18 албума, изнесли са над 6000 концерта, а 14 от техните песни влизат в класацията на БГ радио „500-те най-велики песни на България за всички времена“. Всичко това, подкрепено с безграничната обич на верните им почитатели от няколко поколения им дарява статут на истинска рок легенда.

Винаги верни на себе си и на своята публика, неуморни в творческите си търсения Сигнал реализират поредното предизвикателство: да съчетаят рока с класиката. “Да те жадувам“ е проект, който за пръв път ще поднесе на публиката обичаните от всички хитове: „Липсваш ми”, „Лодка ли е любовта”, „Сбогом”, „Сляп ден”, „Спри се”, „Между ад и рай”, „Може би”, „Да те жадувам” и др.

Утре, на 23 юли от 19:00 часа в Казанлък ще гостуват незабравимите рок легенди от група „Сигнал“. Ще бъдат изпълнени вечните хитове на групата, в специално създадени аранжименти за Русенския симфоничен оркестър, под диригентството на Димитър Косев.

Билети на касата на Дом на културата "Арсенал" – Казанлък.

Следвай новините от Казанлък

Още новини от Казанлък:

Най - четени новини

за последната седмица

Потрошиха прозорците на две каравани в Казанлък

6742 | 09 март 2026

„На раздумка“ – част от социалната политика на НЧ „Братство 1869“ – с. Енина

6487 | 09 март 2026

Пешеходка пострада при пътен инцидент в центъра на Казанлък

4307 | 11 март 2026

18-годишен шофьор с БМВ блъсна пешеходка на пътека в Казанлък

3995 | 13 март 2026

Три автомобила катастрофираха на пътя Казанлък - Овощник

3963 | 11 март 2026

23-годишен е с опасност за живота след инцидент на автомивка в Казанлък

3342 | 10 март 2026

Кметът Иса Бесоолу стартира дългоочаквано асфалтиране на улици

3144 | 10 март 2026

Две коли катастрофираха край разклона за село Черганово

3021 | 08 март 2026

Нов STEM кабинет с възможност за звукозапис и медийно творчество беше открит в училището в Овощник

2750 | 10 март 2026

Започна изпълнението на II етап по проект “Реконструкция и подмяна на водопроводната мрежа в гр. Шипка“

2419 | 10 март 2026
Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак