11:49 | 13 септември 17 2817

Някой умъртвил кобилата на горносахранец нощес

Някой умъртвил кобилата на горносахранец нощес / Новини от Казанлък

На 12-и септември в Участък Павел Баня се е явил 23-годишен мъж от село Горно Сахране, община Павел Баня. Мъжът заявил, че за времето от 21.00 часа на 10.09.2017 г. до 06.30 часа на 11.09.2017 г. неизвестен извършител е проникнал в дома му и е умъртвил кобилата му.

Образувано е досъдебно производство за престъпление по чл.325 "б", ал.1 от Наказателния кодекс.

Следвай новините от Казанлък

Обяви от Казанлък:

Още новини от Казанлък:

Обяви от Казанлък:

Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак