11:10 | 13 август 15 3396

В Павел баня задигнаха Фолксваген Голф

В Павел баня задигнаха Фолксваген Голф / Новини от Казанлък

На 12 август в 09,00 часа в Районно управление Полиция - Казанлък е постъпил сигнал от 30-годишен мъж от Павел баня, за кражба на автомобил. Мъжът е заявил, че около 03,18 ч. на същата дата противозаконно е бил отнет лек автомобил „Фолксваген Голф”, паркиран на ул. „Дерменка” в Павел баня. Автомобилът е оставен отключен, с контактен ключ на таблото. Образувано е досъдебно производство, съобщават от пресцентъра на Областна дирекция на МВР – Стара Загора.

Следвай новините от Казанлък

Още новини от Казанлък:

Най - четени новини

за последната седмица

80% успеваемост при проведената биологична борба с боровата процесионка на територията на лесопарк “Тюлбе“

10083 | 18 юни 2026

18-годишният шофьор на БМВ от снощната катастрофа е настанен в болница, още двама пострадаха

9658 | 22 юни 2026

Със съдействието на областния управител: Спешни мерки за пътя от Казанлък към Бузовград и Средногорово

8448 | 18 юни 2026

Откриха починала изчезналата жена от с. Александрово

7768 | 16 юни 2026

Обявеният за издирване Борис Анев от Казанлък е открит

7408 | 19 юни 2026

МВР издирва Борис Анев от Казанлък

7271 | 17 юни 2026

Катастрофа между два автомобила в западната част на Казанлък затруднява движението

6163 | 21 юни 2026

Възрастен шофьор навлезе в насрещното и предизвика тежка катастрофа, жена е с опасност за живота

5637 | 18 юни 2026

Директорът на полицията в Стара Загора старши комисар Георги Георгиев напуска системата на МВР с почетен знак на министерството

3391 | 19 юни 2026

Полицията издирва участник в пътнотранспортно произшествие със загинал

3293 | 17 юни 2026
Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак