15:20 | 12 декември 14 6722

“М+С Хидравлик“ с награда за „Работодател на годината 2014”

“М+С Хидравлик“ с награда за „Работодател на годината 2014”  / Новини от Казанлък

"М+С Хидравлик", Казанлък взе приз в „Работодател на годината 2014” от Агенцията по заетостта. Грамотата получи директорът на фирмата Владимир Спасов, на вчерашната церемония в София.

Казанлъшката компания получи приза в категорията „Работодател с най-голям принос към създаването на работна среда, която стимулира и подпомага професионалното развитие на заетите в предприятието чрез прилагането на мерки, финансирани по ОПРЧР, съобщава Агенцията по заетостта.

В нея са отличени трима работодатели, без класация на местата„СКФ БЕРИНГС БЪЛГАРИЯ" ЕАД, гр. Пловдив, МБАЛ - Левски" ЕООД, гр. Левски и казанлъшката фирма „М + С Хидравлик”.

Казанлъшкият производител на хидравлични мотори „М+С Хидравлик” АД е отличен за „Работодател на годината 2014”  за приключилия през април тази година 18 месечен проект. По време на проекта по ОПЧРР на 100 души от фирмата бяха разработени планове за кариерно развитие. В каря на проекта 47 души са получили удостоверение за успешно завършено обучение за обучители. Проведени са общо 300 обучения на работното място в казанлъшката фабрика.

27 работодатели с различна сфера на дейност и от общо 22 населени места в цялата страна отличи Агенцията по заетостта на единадесетата си годишна церемония „Работодател на годината”. Тя се проведе на11 декември 2014 г. в хотел „Рамада София”.

В награждаването участваха заместник-министрите на труда и социалната политика Гълъб Донев, Зорница Русинова и Лазар Лазаров и изпълнителният директор на Агенцията по заетостта Асен Ангелов.

 

Следвай новините от Казанлък
Сподели

Още новини от Казанлък:

Най - четени новини

за последната седмица

Жена бе отвлечена посред бял ден от четирима мъже

6771 | 28 ноември 2025

Гранд Резорт Павел Баня спечели наградата за най-добър петзвезден балнеолечебен хотел на 2025 г.

6304 | 04 декември 2025

Катастрофа затруднява движението на централно кръстовище в Казанлък

3558 | 28 ноември 2025

Зов за помощ: 37-годишна жена от Крън се бори с тежко заболяване

2805 | 01 декември 2025

Хуманитарната гимназия в Казанлък получи благодарствена грамота от Президента на Република България

2798 | 28 ноември 2025

Без сериозни наранявания се разминаха участниците в катастрофата на кръстовището на ул.“Христо Ботев“ с бул. “23-ти ПШП“ в Казанлък

2716 | 01 декември 2025

Утвърдени художници и млади таланти от Казанлък представиха съвместна изложба, посветена на Никулден

2428 | 29 ноември 2025

Засякоха 49-годишен мъж да управлява нерегистриран „Форд“ в Габарево

2339 | 28 ноември 2025

България-Текс АД с награда „Работодател на годината 2025“ в категория „Партньор на средния бизнес“

2046 | 03 декември 2025

Откриха изчезналия мъж от с. Копринка

1945 | 02 декември 2025
Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак