Продава Къща Тухла в с.Енина

16:00 | 20 май 26 73

Къща на 5 км от Казанлък

Цена: 150000 EUR
Цена/m2: 1000.00EUR
Квадратура: 150 m2
Тип строителство: Тухла
Описание на имота: Агенция ”ХЕЛИОС” продава тухлена къща в много добро състояние в най-добрата част на село Енина. Имотът има огромен потенциал и е идеално място за постоянно живеене, почивка или къща за гости. За подробности или при нужда от съдействие за финансиране - тел. 0888 260 361.

За контакти

Недвижими имоти ХЕЛИОС

Казанлък, бул. "Н. Петков", до Зеления мост тел: 0888 260 361

Виж всички Обяви за имоти от агенцията

Още подобни обяви:

Продава Къща Тухла в с.Енина 150000 EUR

Продава Къща Тухла в с.Енина

Къща на 5 км от Казанлък Агенция ”ХЕЛИОС” продава тухлена къща в много добро състояние в най-добрата част на село Енина. Имотът има огромен потенциал и е идеално място за постоянно живеене, почивка или къща за гости. За подробности или при нужда от съдействие за финансиране - тел. 0888 260 361.

150m2 20 май 2026 с.Енина
Продава Тристаен апартамент Панел в гр.Казанлък 99500 EUR

Продава Тристаен апартамент Панел в гр.Казанлък

Отличен тристаен апартамент Агенция "ХЕЛИОС" продава тристаен апартамент след реновиране и в отлично състояние, както се вижда от снимките. За подробности и при нужда от съдействие за външно финансиране, моля да се обадите на тел. 0888 260 361.

84m2 12 май 2026 гр.Казанлък
Отдава под наем Гараж Масивно строителство в гр.Казанлък 60 EUR

Отдава под наем Гараж Масивно строителство в гр.Казанлък

Под наем паркоместа в подземен гараж Агенция "ХЕЛИОС" предлага за наемане паркоместа в подземен гараж в центъра на Казанлък. Сградата е завършена и се обитава, гаражът е сух и чист, достъпът на външни лица е ограничен.