Продава Двустаен апартамент Панел в гр.Казанлък

Продава Двустаен апартамент Панел в гр.Казанлък
14:30 | 28 април 26 163

Продава Двустаен апартамент Панел в гр.Казанлък

Цена: 82500 BGN
Цена/m2: 1289.06BGN
Квадратура: 64 m2 Мазе: 4 m2
Тип строителство: Панел
Описание на имота: Апартамент- 2 + кухня, 64 кв.м., панел, в централната част на града. Цена: 82 500 евро. За контакт: 0878 50 42 70

За контакти

Виктория

тел: 0878 50 42 70

Още подобни обяви:

Продава Двустаен апартамент Масивно строителство в гр.Казанлък 82000 EUR

Продава Двустаен апартамент Масивно строителство в гр.Казанлък

Агенция за недвижими имоти "ОЛИМПИЯ" продава : 2 ст и кухня централна част топ оферта !!!

67m2 09 май 2026 гр.Казанлък
Продава Двустаен апартамент Ново строителство в гр.Казанлък 98000 EUR

Продава Двустаен апартамент Ново строителство в гр.Казанлък

Агенция за недвижими имоти Олимпия продава

64m2 04 април 2026 гр.Казанлък
Продава Двустаен апартамент Тухла в гр.Казанлък 84000 EUR

Продава Двустаен апартамент Тухла в гр.Казанлък

Недвижими имоти" Таня Радевска " продава двустаен Казанлък Централна част.

64m2 29 април 2026 гр.Казанлък
Продава Двустаен апартамент Тухла в гр.Казанлък 87000 EUR

Продава Двустаен апартамент Тухла в гр.Казанлък

АГЕНЦИЯ САЛАБАШЕВ ПРОДАВА: 2 СТАИ + КУХНЯ, МОНОЛИТ, 65 КВ.М., ЕТ.5, ПВЦ ДОГРАМА ЧАСТИЧНО, СЪСТОЯЩ СЕ ОТ КОРИДОР, ДНЕВНА С ТЕРАСА, БАНЯ С ТОАЛЕТНА, СПАЛНЯ И КУХНЯ С ИЗЛАЗ НА ТЕРАСА, ИЗБА, В РАЙОНА НА ВИЕНСКАТА СЛАДКАРНИЦА - 87000 ЕВРО

65m2 28 април 2026 гр.Казанлък
Продава Двустаен апартамент Панел в гр.Казанлък 63000 BGN

Продава Двустаен апартамент Панел в гр.Казанлък

Агенция за недвижими имоти Олимпия продава Апартамента се намира в квартал Васил Левски.

64m2 10 май 2026 гр.Казанлък