17 април 2014 4108 Ивелин Въгляров

Вече сме като във Венеция / РепорТИ за Казанлък

Това е улицата източно от ромската махала
Вече сме като във Венеция
Вече сме като във Венеция
Вече сме като във Венеция
Вече сме като във Венеция
Сподели

Тук ТИ си репортер от Казанлък. Публикувай в репорТИ

Kazanlak.com не носи отговорност за съдържанието в модулите за свободна публикация на потребителите и коментарите. Отговорността се носи от техните автори.
Виж Правила и условия за използване на kazanlak.com

Обяви от Казанлък:

Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак