Публикация във фейсбук групата За Казанлък: Апаратът за издаване на талони за кратковременно паркиране няма телефони за сигнал при проблем !
Вчера (11.03.2015) пред пощата апаратът за издаване на талони за кратковременно паркиране беше задръстен с монети. Наложи ми се да спра за 10-15 минути на отредените паркоместа пред пощата заради голям колет и не можах да си платя билета (40 ст. - 30 минути) .
Моля вземете необходимите мерки и уредете въпроса с проблемите при таксуване, защото ситуацията при която съвестен гражданин иска да си плати, но апарата не позволява това, а бива закопчан би била несправедлива.
Нямах нещастието да бъда закопчан, но в случай , че бях се съмнявам глобата от 10 лв. да отпадне , заради аргумента ,че апарата е повреден.
Kazanlak.com не носи отговорност за съдържанието в модулите за свободна публикация на потребителите и коментарите.
Отговорността се носи от техните автори.
Виж Правила и условия за използване на kazanlak.com