04 декември 2014 3156 Е.Николова

Подлезът на ж.п гарата / РепорТИ за Казанлък

От тавана се стича и капе вода,преминаващите газят в локви, пада мазилка. Трябва ли някой да пострада, за да се вземе решение за ремонт?
Подлезът на ж.п гарата
Подлезът на ж.п гарата
Подлезът на ж.п гарата
Сподели

Тук ТИ си репортер от Казанлък. Публикувай в репорТИ

Kazanlak.com не носи отговорност за съдържанието в модулите за свободна публикация на потребителите и коментарите. Отговорността се носи от техните автори.
Виж Правила и условия за използване на kazanlak.com

Обяви от Казанлък:

Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак