15:26 | 28 февруари 12 1893

Видео: БСП - Казанлък вече няма да спестява нищо на управляващите

Групата на БСП е премълчала, някои от недостатъците на приетия Бюджет на Община Казанлък за 2012. Това стана ясно днес на пресконференцията на Председателят на партията в Казанлък – Иван Гороломов.

„Премълчахме някои неща в името на това Общината да има бюджет. От тук нататък нищо повече няма да бъде спестявано на мнозинството от ГЕРБ.” -сподели червения лидер на местната структура.
Според него от мнозинството не се вслушват в разумните искания на останалите политически сили. Той допълни, че от БСП са сигнализирали и са се противопоставили на повишаването на местните данъци и такси, като сега казанлъчани ще бъдат неприятно изненадани от голямото повишаване на такса смет което е голямо дори на фона на повишаването в останалите общини. 

Гороломов не пропусна и да похвали новото ръководство на Общината за спечелените проекти и за идеята им реконструкциите на улиците, училищата и детските градини да става цялостно, а не по парче.

Вижте видео от пресконференцията:

Следвай новините от Казанлък
Сподели

Още новини от Казанлък:

Обяви от Казанлък:

Най - четени новини

за последната седмица

Гранд Резорт Павел Баня спечели наградата за най-добър петзвезден балнеолечебен хотел на 2025 г.

19709 | 04 декември 2025

Казанлъчанин е намерен пребит в безпомощно състояние

10126 | 05 декември 2025

Верижна катастрофа стана на централен булевард в Казанлък, на място има полиция

4820 | 05 декември 2025

Зов за помощ: 37-годишна жена от Крън се бори с тежко заболяване

2981 | 01 декември 2025

Без сериозни наранявания се разминаха участниците в катастрофата на кръстовището на ул.“Христо Ботев“ с бул. “23-ти ПШП“ в Казанлък

2912 | 01 декември 2025

Утвърдени художници и млади таланти от Казанлък представиха съвместна изложба, посветена на Никулден

2598 | 29 ноември 2025

България-Текс АД с награда „Работодател на годината 2025“ в категория „Партньор на средния бизнес“

2539 | 03 декември 2025

Нанесоха удари на мъж при опит да върне повредена част в магазин край Мъглиж

2524 | 05 декември 2025

Кметът Иса Бесоолу гостува на “ПРО” ЕАД - Павел баня

2246 | 03 декември 2025

Откриха изчезналия мъж от с. Копринка

2123 | 02 декември 2025
Следвай Казанлък във Facebook
Включи се с повече от 20 000 души, за да си винаги информиран
Следвай страницата kazanlak.com Следвай групата За Казанлак